O Firmie

Firma Gold Art Polska sp.z o.o. została założona w 1994 roku przez przedstawicieli włoskich producentów ceramiki, będących udziałowcami fabryk: Il Cavallino Ceramica Artistica, Ceramica Mandrio Correggio oraz Gold Art Ceramica z Sassuolo we Włoszech.

Początek jej działalności na polskim rynku to przede wszystkim sprzedaż hurtowa. Dzięki współpracy z włoskimi partnerami, Gold Art Polska mogła zaoferować swoim klientom szeroki asortyment płytek ceramicznych o wysokich walorach estetycznych i w stosunkowo niskich cenach.

W 2001 roku uruchomiona została produkcja mozaiki ceramicznej, która do dziś jest wytwarzana na potrzeby naszych kontrahentów z Włoch, Niemiec oraz Czech.
Rosnące zainteresowanie odbiorców nowym asortymentem skłoniło nas do wzbogacenia oferty handlowej o cokoły. Rocznie przetwarzamy około 100 000 m2 płytek ceramicznych. Nasza firma kładzie obecnie nacisk na rozwój który pozwoli dotrzeć nam do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Od samego początku nasza firma nieustannie się rozwija. Co roku poszerzamy swój asortyment oraz staramy się wdrażać do produkcji nowe, coraz bardziej udoskonalone rozwiązania. Korzystamy z najnowszych technologii i ponadto stosujemy najbardziej efektywne metody produkcji.W chwili obecnej oferujemy szeroki asortyment płytek pod marką ENERGIEKER. Gwarantujemy, iż nasze produkty spełnią wymagania techniczne, jak również estetyczne nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nasza firma wyróżnia się wyjątkowym designem i starannie wykonywanymi dekoracjami, co nadaje naszym produktom uniwersalny i niepowtarzalny charakter. Zaspokajamy nawet najbardziej wyszukane gusta łącząc przy tym niezwykłą jakość.

Dla klientów hurtowych oraz detalicznych wykonujemy usługi w zakresie:

  • cięcia i klejenia mozaiki ceramicznej od 1x1 cm,
  • cięcia i klejenia listew ozdobnych od 0,5 cm,
  • cięcia i malowania cokołów,
  • obróbki kamienia naturalnego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą!

Gold Art Polska - płytki drewnopodobne i tarasowe